Magdalena Witkiewicz


Magdalena Witkiewicz to niezwykle popularna autorka książek, często klasyfikowanych jako literatura kobieca (choć pisze także książki dla dzieci). Spotkanie autorskie będzie świetną okazją poznania tej poczytnej autorki, która z niezwykła lekkością i poczuciem humoru kreuje świat swoich bohaterów.

Magdalena Witkiewicz wydała do tej pory takie pozycje jak: Milaczek; Panny roztropne; Opowieść niewiernej; Lilka i spółka; Ballada o ciotce Matyldzie; Szkoła żon; Zamek z piasku; Pensjonat marzeń; Szczęście pachnące wanilią; Pierwsza na liście; Moralność pani Piontek; Cześć co słychać?; Pracowania dobrych myśli; Czereśnie zawsze muszą być dwie, Ósmy cud świata.

Urodziła się w 1976 r. Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Studium Bankowości oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów. Miała własną firmę marketingową, przez pewien czas jednocześnie prowadziła ją i pisała powieści. Dziś jej życie zawodowe to książki i spotkania autorskie. Lubi spotykać się z czytelnikami i robi to bardzo często. Mieszka w Gdańsku z mężem, dwójką dzieci i kotem.


Powrót