"ANIOŁ LIRYCZNY"  BUŁAT OKUDŻAWA

"ANIOŁ LIRYCZNY" BUŁAT OKUDŻAWA

Serdecznie Zapraszamy seniorów z klubów z Owińsk, Czerwonaka i Kicina

na prezentację tekstów Bułata Okudżawy  w ramach spotkań poetycko-muzycznych dla seniorów.

Teksty w oprawie muzycznej Henryka Weredy.

Pojawi się również gośc specjalny Pan Stanisław Kaczmarek, który wykona utwory we własnej aranżacji.

Spotkanie odbędzie się 22 lutego 2019 r. o godzinie 11.00 w bibliotece w Owińskach.

Magdalena Witkiewicz

Rozstrzygnięcie konkursu na Wiersz o tematyce miłosnej

18 lutego 2019, godz. 17.00  prezentacja "Jezioro Bajkał zimą"

18 lutego 2019, godz. 17.00 prezentacja "Jezioro Bajkał zimą"

Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonaku, filia w Owińskach oraz biuro podróży „Szerokie tory” zapraszają na prelekcję „Jezioro Bajkał zimą”, która odbędzie się 18 lutego br. o godz. 17.00 w bibliotece w Owińskach.

Projekt "Mała książka - wielki człowiek" w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czerwonaku

Po wielkich sukcesach projektu bookstartowego na oddziałach położniczych w całej Polsce Instytut Książki rozpoczyna nową odsłonę ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”. Wyjątkowe Wyprawki Czytelnicze otrzymają nie tylko rodzice nowo narodzonych dzieci w szpitalach, ale także trzylatki, które odwiedzą biblioteki biorące udział w akcji.