Koziegłowy rodzinne czytanie lipiec 2019 r.

Konkurs Wojna i ludzie

Regulamin na więcej

Wakacje z biblioteką w Bolechowie

BIBLIOTEKA W CZERWONAKU ZAPRASZA NA WAKACJE

Godziny otwarcia biblioteka w wakacje 2019

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU  BIBLIOTEKA Z KLOCKÓW

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU BIBLIOTEKA Z KLOCKÓW

Konkurs „Biblioteka z klocków” rozstrzygnięty! Nadesłano 23 prace z których wybrano trzy główne nagrody. Zaskoczyła nas drobiazgowość, pomysłowość i ogrom pracy, które dzieci włożyły w budowanie każdej biblioteki. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy. Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 18 maja podczas osiedlowej majówki w Czerwonaku (kompleks boisk osiedlowych) o godzinie 17:00.
Prace małych konstruktorów będzie można wkrótce podziwiać w naszych bibliotekach.

I miejsce – Jakub Kuźniak,

II miejsce – Zuzanna Gromek,

III miejsce – Hanna Wojciechowska,

Projekt "Mała książka - wielki człowiek" w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czerwonaku

Po wielkich sukcesach projektu bookstartowego na oddziałach położniczych w całej Polsce Instytut Książki rozpoczyna nową odsłonę ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”. Wyjątkowe Wyprawki Czytelnicze otrzymają nie tylko rodzice nowo narodzonych dzieci w szpitalach, ale także trzylatki, które odwiedzą biblioteki biorące udział w akcji.