Wystawa uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej

Serdecznie zapraszamy do filii w  Owińskach na wystawę prac plastycznych wykonanych przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej. Wszystkie dzieła cechuje radosna kolorystyka, a wśród nich można zobaczyć prace zainspirowane poznańskimi zabytowymi budynkami. Obrazy powstały pod kierunkiem Pani Beaty Kraus, a podziwiać je będzie można do 30.05. br.

Artyści w Owińskach

22 marca br. w bibliotece w Owińskach odbyło się spotkanie klubu „Impresja”, podczas którego lokalni artyści zaprezentowali swoje nowe obrazy  o tematyce wiosennej oraz letniej.

Goście wysłuchali także prezentacji na temat twórczości J.M. Szancera, oraz  obejrzeli wystawę ilustracji wybitnego grafika.

Prace „Impresjonistów” będzie można podziwiać w naszej bibliotece do końca maja br.